Strony internetowe jakie projektujemy zawsze oparte są o system CMS (System Zarządzania Treścią)

Od 2003 roku stworzyliśmy i wdrożyliśmy ponad 100 stron dla naszych klientów. Dzięki doświadczeniu zdobywanemu przez lata jesteśmy w stanie dostarczyć klientowi produkt zgodny z jego oczekiwaniami i najnowszymi trendami.

Jak tworzymy strony dla naszych klientów.

- analiza potrzeb

- projekt graficzny

- kodowanie strony

- wdrożenie projektu i hosting (utrzymanie domeny na naszym serwerze)

- usługi aktualizacji strony www

Dlaczego warto wybrać nas jako projektantów strony www

1. Jesteśmy legalnie działająca firmą od 2003r. Masz pewność, że przy aktualizacji takich danych jak tel. e-mail, dane nowego pracownika czy siedziby firmy ktoś Ci pomoże. Znamy wiele przypadków kiedy stronę projektował student, znajomy, który wyjeżdżał później za granicę i nikt nie znał loginów i haseł do strony. Często kończyło się to projektowaniem strony od nowa.

2. Tworzymy wyłącznie strony oparte o CMS (System Zarządzania Treścią) - prosty w obsłudze. Większość elementów na stronię będą Państwo w stanie wykonać sami zaledwie po 15 minutowym szkoleniu. Aktualizacje są proste jak pisanie w Wordzie.

3. Pomagamy na każdym etapie tworzenia strony. Wykupienie odpowiedniego adresu www, stworzenie strony aż po umieszczenie jej na naszym serwerze. Dzięki temu mają państwo gwarancję, że jeśli coś trzeba zrobić ze stroną to jesteśmy w stanie tego dokonać.

4. Mamy na swoim koncie setki zakończonych projektów. Nie tworzymy stron okazjonalnie, czasami - to jest nasz sposób na biznes od 2003 roku więc traktujemy to poważnie. Zależy nam by czas wykonania projektu był adekwatny do złożoności strony www.